PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
