PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Overview
jv: Sekilas

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Separator
jv: Watesan

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
