PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
