PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ
