PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
