PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: exposed
sk: odkrytý
