PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
