PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
