PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
