PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Plain
be: Звычайны

en: Save settings
be: Захаваць налады
