PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
