PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Separator
fa: جداکننده

en: Plain
fa: ساده

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟
