PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Separator
gl: Separador

en: Plain
gl: Simple

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Formatter
gl: Formateador

en: exposed
gl: exposto
