PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Overview
he: סקירה

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Separator
he: מפריד

en: Plain
he: פשוט

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Are you sure?
he: האם אתם בטוחים?

en: Formatter
he: פורמט

en: exposed
he: חשוף
