PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Overview
ja: 概観

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Separator
ja: セパレーター

en: Plain
ja: プレーン

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Are you sure?
ja: 本当に良いですか?

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: exposed
ja: 表示

en: grouped
ja: グループ化
