PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: exposed
lv: eksponēts

en: Delete index
lv: Dzēst indeksu
