PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Overview
nl: Overzicht

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Plain
nl: Plat

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Available fields
nl: Beschikbare velden

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: This action cannot be undone!
nl: Deze bewerking kan niet ongedaan worden gemaakt!

en: Search string
nl: Zoekwoorden

en: Batch limit
nl: Batch-limiet

en: Delete index
nl: Index verwijderen

en: grouped
nl: gegroepeerd
