PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
