PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Formatter
pl: Formater

en: exposed
pl: udostępniony

en: grouped
pl: pogrupowane
