PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Overview
pt: Visão geral

en: Search
pt: Buscar

en: Settings
pt: Configurações

en: Separator
pt: Separador

en: Plain
pt: Plano

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Are you sure?
pt: Você tem certeza?

en: Formatter
pt: Formatador

en: exposed
pt: exposto

en: grouped
pt: agrupado
