PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
