PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Overview
sv: Översikt

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Plain
sv: Enkel

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Are you sure?
sv: Är du säker?

en: Formatter
sv: Formaterare

en: exposed
sv: exponerad

en: grouped
sv: grupperad
