PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Separator
ar: فاصل

en: Plain
ar: عادي

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Are you sure?
ar: هل أنت متأكد؟
