PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Plain
az: Düz

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: exposed
az: məruz
