PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Обзор

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Save settings
bg: Запази настройките
