PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
