PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Overview
ca: Resum

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Separator
ca: Separador

en: Plain
ca: Pla

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: Formatter
ca: Formatador

en: exposed
ca: exposat

en: grouped
ca: agrupat
