PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Overview
cs: Přehled

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Formatter
cs: Formátovač

en: exposed
cs: vystavený

en: grouped
cs: seskupeno
