PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Overview
et: Ülevaade

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Separator
et: Eraldaja

en: Plain
et: Tavaline

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

en: Formatter
et: Vormindaja

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: grouped
et: grupeeritud
