PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Are you sure?
eu: zihur zaude?

en: exposed
eu: agerian jarri
