PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Separator
fi: Erotin

en: Plain
fi: Puhdas

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Are you sure?
fi: Oletko varma?

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: exposed
fi: näytetty

en: grouped
fi: ryhmitetty
