PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: Separator
fr: Séparateur

en: Plain
fr: Brut

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Are you sure?
fr: Êtes-vous certain(e) ?

en: Formatter
fr: Outil de mise en forme

en: exposed
fr: exposé

en: This action cannot be undone!
fr: Cette action est irréversible.

en: grouped
fr: groupés
