PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Are you sure?
gu: શું તમને ખાતરી છે?
