PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Overview
hr: Pregled

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Plain
hr: Obični

en: Save settings
hr: Spremi postavke
