PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Overview
is: Yfirlit

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Separator
is: Skilja

en: Save settings
is: Vista stillingar
