PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
