PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Plain
kn: ಸರಳ

en: Search string
kn: ವಾಕ್ಯವನ್ನು ಹುಡುಕು
