PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
