PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Overview
pt: Vista global

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Separator
pt: Separador

en: Plain
pt: Simples

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Are you sure?
pt: Tem a certeza?

en: Formatter
pt: Formatador

en: exposed
pt: expostos

en: grouped
pt: agrupado
