PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Plain
ro: Simplu

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Are you sure?
ro: Sunteți sigur(ă)?

en: Formatter
ro: Tip de formatare

en: exposed
ro: expus

en: grouped
ro: grupate
