PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Overview
ru: Обзор

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Separator
ru: Разделитель

en: Plain
ru: Простой

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Are you sure?
ru: Вы уверены?

en: Formatter
ru: Форматер

en: Available fields
ru: Доступные поля

en: exposed
ru: раскрыт

en: grouped
ru: сгруппировано
