PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha6) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Are you sure?
th: คุณแน่ใจหรือ ?
