PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Overview
af: Oorsig

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Save settings
af: Stoor verstellings
