PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha7) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Overview
da: Overblik

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Separator
da: Skilletegn

en: Plain
da: Enkel

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Are you sure?
da: Er du sikker?

en: Formatter
da: Formatering

en: exposed
da: blotlagt

en: Batch limit
da: Batch begrænsning

en: grouped
da: grupperet
