PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
