PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha7) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
