PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha7) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Separator
oc: Separador

en: Plain
oc: Brut

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Are you sure?
oc: Sètz segur ?

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: exposed
oc: expausat
