PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Overview
uk: Огляд

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Separator
uk: Розділювач

en: Plain
uk: Простий

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Formatter
uk: Форматер

en: Available fields
uk: Доступні поля

en: exposed
uk: розкритий

en: grouped
uk: груповано

en: Processed @current out of @total (!limit entries per cycle).
uk: Оброблено @current з @total (записів на цикл: !limit).

en: Size on disk: !size !unit
uk: Розмір на диску: !size !unit
