PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Overview
id: Sekilas

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Separator
id: Pemisah

en: Plain
id: Biasa

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Are you sure?
id: Anda yakin?

en: Formatter
id: Pengformat

en: exposed
id: terekspos

en: grouped
id: terkelompok
