PostgreSQL Full Text Search (7.x-1.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
